Jesteś tutaj

Dystrybucja

Poszukujemy firm zainteresowanych dystrybucją maszyn i narzędzi STORCH na terenie całego kraju. Oferujemy atrakcyjne warunki współpracy, bezkompromisowo wysoką jakość produktów oraz gwarancję satysfakcji handlowej.
 

W celu uzyskania szczegółowych informacji dotyczących współpracy prosimy o kontakt:

  • Drogą elektroniczną: sklep@budguru.pl
  • Telefonicznie: 881 688 111 lub (71) 37 37 780

 

Dlaczego Storch?

Storch to narzędzia i maszyny produkowane przez profesjonalistów dla profesjonalistów. Firma od początku swojej ponad 100-letniej działalności związana była z narzędziami malarskimi, oferując sprzęt najwyższej jakości. 

Innowacyjne produkty Storch wraz z zastosowaną nowoczesną technologią pozwalają cieszyć się efektywnymi rozwiązaniami, które znacząco wpływają na produktywność.
 

Co nas wyróżnia?

Przede wszystkim jakość. Zmiany w jakości kupowanych towarów bywają irytujące i mogą stać się bardzo kosztowne. Kompleksowa kontrola jakości w obu fabrykach Storch daje gwarancję, że każdy produkt spełniać będzie restrykcyjne wymagania narzucone przez producenta. 
 
Od początku istnienia firma Storch jest jedną z najbardziej innowacyjnych firm w branży budowlanej. Stale poszukiwane nowe rozwiązania, pozwalają na konstruowanie nowoczesnych urządzeń. Efekty? Produkty bardziej przyjazne środowisku, wydajniejsze, niemal perfekcyjne.